zapach z ustBrzydki zapach wydobywający się z jamy ustnej jest najczęściej wynikiem niewłaściwej higieny jamy ustnej. Winny może też być psujący się ząb.

lomi lomiTen rodzaj masażu został opracowany na Hawajach. W dawnych czasach był to ceremonialny obrzęd oczyszczania. Teraz jednak masaż ten jest dostępny dla każdego gdyż ta metoda masażu opanowała świat i mrzemy się z nim spotkać niemal wszędzie.

znamionaOkres letni nie zaś specjalnie sprzyja osobom ze znamionami. Czerniak jest bardzo groźny, jest to najbardziej złośliwy nowotwór skóry. W grupie ryzyka zachorowania na czerniaka znajduje się blisko 65 procent naszego społeczeństwa.

olej urodaOlej arganowy – jest olejem, który zawiera całe bogactwo kawasów omega-6 i omega-9, witaminy E i kwas ferulowego.

gdy dziecko se boiCzasem irracjonalne lęki rozwijają się u dzieci na skutek zbyt dużej ochrony ich ze strony rodziców.

tetnoJest taka teoria która mówi że konstrukcja naszego serca została tak zaprojektowana że ma ono wytrzymać trzy miliardy uderzeń.

rakowiakNowotwór ten wyróżnia to że rośnie on długo i wolno, nie dając przy tym żadnych objawów.

ParadontozaParodontoza bierze się zazwyczaj ze słabej higieny jamy ustnej. Stomatolodzy uważają, że regularne mycie dwa razy dziennie oraz używanie nitki dentystycznej pozwalają zredukować ryzyko paradontozy do minimum.